Kas mus labiausiai skriaudžia ir apgaudinėja?

  

Ar kada pagalvojai, kad esi skriaudžiama ir ignoruojama, apgaudinėjama? 

O ar žinai, kas tai daro?

Visa tai darome mes pačios – vardan dėmesio ir meilės.

Mes išsižadame savęs neleisdamos pasireikšti mūsų svarbiausiai gyvybinei energijai – mūsų jausmams.

Neleidžiame sau pykti, nes tai nepadoru, negražu, nemoteriška. Ir taip save ribodamos, po kurio laiko vistiek nebeišlaikome ir SPROGSTAME, išsprogdindamos viską, kas yra aplink!!!

O tada užvaldo kitas jausmas – KALTĖ, kuri ypač nemaloni ir gėdinga, todėl bėgame nuo šio jausmo kiekviena skirtingai: kaltindamos, maldaudamos atleidimo, apsimesdamos, kad nieko nebuvo, būdamos prieš savo valią perdėtai geros, vartodamos svaigalus, piktnaudžiaudamos maistu ir t.t.

 Visa tai turėjau savo gyvenime ir aš – manęs nesuprato nei aplinkiniai, nei aš pati, o santykiai buvo švelniai pasakius PRAGARAS.

 Maldavau dėmesio, meilės ir pripažinimo visokiausiais būdais: nuo beprotiško kontroliavimo, pereidama į aukos poziciją, po to užsidėdama stipruolės super herojės kaukes ir galiausiai pasireikšdavo stiprūs agresijos ir pykčio protrūkiai – SPROGIMAS!!!

 Pamenu, gulėjau ant žemės ir galvojau, ar įmanomas kitoks gyvenimas: nuostabūs, pilni aistros, meilės, supratimo ir pagarbos santykiai su vyru, puikus sutarimas su aplinkiniais, vidinė ramybė bei harmonija kiekvieną dieną. Tąkart tai atrodė kaip didelė pasaka, kurios niekaip nesukursi realybėje, nes „na, aš jau tokia esu, niekas manęs nesupranta“.

 Didžioji pasaka išsipildė!!!

 Viskas, ko reikia, tai pažinti savo jausmus, taikant praktikas, kurios yra labai paprastos, bet efektingos!!!

 JEIGU SUGEBĖJAU AŠ, TU IRGI TAI GALI!

KILO KLAUSIMŲ? NORI PASITARTI?

PARAŠYK MAN!

PIRMAS SKAMBUTIS – NEMOKAMAS!