Pažinti savo jausmus yra svarbiausia moters užduotis

Moterims labai svarbu pripažinti savo jausmus ir emocijas. Mes esame tikra jausmų jūra – galime būti chaotiškos arba itin ramios ir atsipalaidavusios, spindėti, bet galime ir liūdėti, verkti…

Moteris ir jausmai yra tarsi neatskiriamas vienis

Moters jausmai ir emocijos yra jos gyvybinė energija. Kai moteris pažįsta savo jausmus ir leidžia jiems tekėti per save lengvai, kai leidžia sau tuos jausmus lengvai perteikti į aplinką, tai ji augina savyje gyvybinę energiją. Ši energija auga ir juda jos viduje, o paskui ji gali būti panaudota tiek santykių kūrime, tiek darant kažkokią veiklą. 

Charizmatiška moteris

Kai moteris pažinodama savo jausmus juos priima, išsako, o ne užslopina, ji tampa charizmatiška, gyva, tikra moterimi. Tokiu būdu ji gali pritraukti į savo gyvenimą daug daugiau gausos, meilės ir harmonijos.

 Kviečiu jus prisiminti, kad moteris ir jos jausmai yra vienas ir tas pats. Pažinkite juos – pažinkite, ką reiškia pykti ir leisti sau pykti, pažinti, ką reiškia liūdėti ir leisti sau liūdėti, pažinti, ką reiškia džiaugtis ir leisti sau džiaugtis. 

 Kviečiu šiandien tiesiog pastebėti, kokiais jausmais gyvenate, ko kartais nenorite išspinduliuoti į aplinką ir laikote savyje.

Aš – Karalienė

Aš – Moteris

Jausmai – gyvos ir laimingos moters pagrindas (Įrašai)

KILO KLAUSIMŲ? NORI PASITARTI?

PARAŠYK MAN!

PIRMAS SKAMBUTIS – NEMOKAMAS!