Aš - Moteris

Tai labai intensyvi 12 mėnesių saviugdos programa moterims, kurios turi tikslius norus ir tikslus, tačiau jaučia, kad kažkas trukdo juos įgyvendinti ir pasiekti.
Taip, noriu dalyvauti!

Šioje programoje mes koncentruojamės tik į galutinį rezultatą toje srityje, kurioje norima pokyčio. Programos metu vyksta susipažinimas su nauja informacija, senų ribojančių įsitikinimų keitimas naujais, kurie padeda kurti gyvenimą, kokio norime.

Programa turi unikalią struktūrą, kuri garantuoja teigiamus rezultatus programos pabaigoje. Visą programos laiką vyksta nuolatinis bendravimas ir asmeninės konsultacijos bei mentorystė.

Meditacijos ir praktinės užduotys, kiekvieno skambučio metu, kurios padės keisti gyvenimo kokybę greičiau ir maloniau.

Pagrindiniai kurso privalumai:

Naujų moteriškų įpročių ir mąstysenos formavimas.

Santykių gerinimas per moteriškumo praktikas.

Emocinis išsilaisvinimas nuo senų trukdančių programų.

Užsibrėžto tikslo įgyvendinimas arba didelis proveržis link jo įgyvendinimo.

:

Gilesnis ryšys su vidinės išminties resursu.

Kokiomis temomis kalbėsime?

Sukaupusi visą savo patirtį ir žinias, išgryninau svarbiausias temas. Žinoma, jos gali keistis priklausomai nuo tavo poreikių! Kviečiu susipažinti jau su mano paruoštomis, išjaustomis, išbandytomis ir paruoštomis temomis tau:

Problemos ir lūkesčiai

Vidiniai skausmai ir išgyvenimai, kurie veda link informacijos ieškojimo ir skatina keisti nusistovėjusias taisykles.

Pagrindiniai moters energijos centrai

Kaip atsistatyti po sunkios darbo savaitės ar dienos. Energijos stimuliavimas pagrindiniuose centruose, harmonizacija ir subalansavimas vidinių moteriškumo resursų.

Skausmingos gyvenimo situacijos ir Atleidimas

Kaip įvairios situacijos mus paveikia momentiškai ir kaip jos įtakoja mus gyvenimo eigoje. Seno balasto atsikratymas ir vidinės erdvės išvalymas – atleidimo technika. Šviesi, žvali ir švari energija, kurianti stebuklus.

Gyvenimo šventė

Kokie įsitikinimai ir vidinis supratimas apie sąvoką “šventė”. Kas yra tikroji šventė, ar galime švęsti kiekvieną dieną. Šventinio ritualo susikūrimas, kuris keičia kasdienybę.

Mokytis gyventi arba mokykla, kuri vadinasi GYVENIMAS

Kiekvienas yra sąmoningas arba nesąmoningas mokinys. Verta įsigilinti, kokį dalyką mokaisi, kad taptum gyvenime pirmūnas. Vaikai yra geras pavyzdys. Kam reikalinga mentorystė, kokie etapai pereinami, ko tikėtis ir kaip reaguoti.

EGO

Esantis gyvenimo oloje. Ką reiškia ši sąvoka, kaip ji mus įtakoja. Ar galime pasikliauti savo EGO – proto balsu? Kam jis sukurtas, kodėl jo reikia. Ypatumai, kaip pasilengvinti sau gyvenimą ir pasidaryti jį malonesnį.

Vyro ir moters santykiai

Kaip susikurti amžiną meilę ir romantikos bei aistros pilnus santykius. Vyro ir moters vaidmuo santykiuose.

Vyro ir moters santykiai kitaip

Kas valdo santykius, ar juos reikia valdyti? Paslaptys, kaip pasilengvinant gyvenimą, būti mylima ir gerbiama savo vyro. Fizinio kontakto svarba santykiuose. Tikroji moteris santykiuose.

Vaikystės programos

Kaip perprogramuoti vaikystės išgyvenimus ir gyventi pilną džiaugsmo gyvenimą. Programų radimas ir jų pakeitimas.

Vidinės mergaitės aplankymas

Kam reikalinga atkurti vidinį ryšį su savo mažąja mergaite. Kaip tai jaučiasi mūsų gyvenime, kas keičiasi, kai pradedame save prisiminti.

Vidinis pasaulis atsispindi išorėje

Kaip susikurti savo norimą gyvenimą. Laimė, gausa, meilė, sveikata, ramybė. Kalbame apie didelę svarbą moters gyvenime tokių žodžių, kaip: noriu, reikia, jaučiu.

Kokio gyvenimo aš noriu, tokį renkuosi

Vidiniai norai ir hobiai. Kokia tikroji pasirinkimo galia ir energijos pasikeitimas, vartojant frazę: Aš renkuosi…, nes… Aš noriu…

Meilė sau - tikroji paslaptis

Gyvenimo pradžios taškas, tai meilė sau. Kas tai yra, kaip ji pasireiškia, kokiose situacijose mes tai naudojame ir matome. Kaip keisti situacijas keičiant save. Besąlygiška meilė sau, kūnui, sielai, veiksmams, žodžiams.

Meilės sau šešėliai

Kaip matome nemeilę sau, kritika, nepasitenkinimas, lūkesčiai, apatija, pyktis. Žmonių reakcijos į mus ir įvairios situacijos dėl mūsų nemeilės sau.

Moters jausmai - tikroji jūra

Emocijų ir jausmų supratimas ir stebėjimas. Emocinė sveikata, stabilumo pagrindas. Jausmai kaip jūros bangavimas. Kam to reikia, kaip tai padeda, moteriška laukinė prigimtis.

Kviečiu susipažinti su kitais kursais

Jausmai – gyvos ir laimingos moters pagrindas (Įrašai)

Šokanti Diva

Aš – Karalienė

KILO KLAUSIMŲ? NORI PASITARTI?

PARAŠYK MAN!

PIRMAS SKAMBUTIS – NEMOKAMAS!