Mano kelionė

Taigi mano kelionė prasidėjo prieš nemažai laiko, tačiau aš vis dar labai jauna, kupina energijos, daug svajoju ir nuolat kūriu naujas vizijas ir tikslus, kurie gyvenimą padaro daug įdomesnį ir žaismingesnį.

Pradėsiu nuo to, kad mano dvasinė ir sąmoningumo kelionė prasidėjo maždaug prieš 11 metų. Nuo tada viskas labai stipriai pasikeitė į gera – tiek mano mąstysena, asmeninis suvokimas apie mus supančią aplinką, tiek ir apskritai visas gyvenimas bei jo stilius. Ir viskas vis dar keičiasi. Manau, tai procesas, kuris niekada nesustoja, ypač jei mes domimės šiek tiek daugiau nei įprastai. Ši kelionė yra viso gyvenimo kelionė ir tai taip malonu! Šis suvokimas tarsi išlaisvina nuo visų baimių ir apribojimų.

Moteriškumas, arba Dieviška moters energija, buvo tema, su kuria artimiau susipažinau prieš 5-6 metus. Tuo metu mano gyvenime buvo daug streso ir įvairių sudėtingų situacijų, kurios kėlė daug nemalonių jausmų. Be viso šito gerai prisimenu ir nežinios jausmą, kuris stipriai paralyžiavo mano tuometinę proto sukurtą realybę.
Tada viduje viskas tarsi virte virė, ir jausmus buvo užvaldžiusi sumaištis – turėjau daug įsipareigojimų ir labai aktyvų gyvenimo būdą, daug veiklų, daug žmonių, daug susitikimų ir t.t. Kadangi bandydama surasti savo tikrąjį pašaukimą užsiėmiau net trimis skirtingomis veiklomis, atrodė, kad viską darau teisingai. Juk jei kažko nežinai, tai ieškai. Tarp visų tų planų, dažnai viduje sukirbėdavo jausmas, kad kažko trūksta. Nesigilindama į šį jausmą, galvojau, kad tiesiog tarpelis tarp visų planų sukelia šiuos išgyvenimus.
Rodos, bėgdama ir lėkdama ieškoti savo misijos, vizijos, tikslo ar pašaukimo, buvau patenkinta ir net laiminga, bet tas “vidinis balselis” vis garsėjo, kol išgirdau jį šaukiant.

 

 

 

Tada… SUSTOJAU, nes nieko kito nebegalėjau daryti. Sustojusi supratau, kad gyventi be tos trūkstamos dalies, apie kurią mano vidus vis man pranešdavo, nebegalėjau. Nusprendžiau, kad surasiu tai, ko trūksta.
Neilgai trukus po šio įsipareigojimo pačiai sau, pajutau, kaip visata mane nukreipė link Moteriškumo temos. Viena po kitos ėjo žinutės apie šią prigimtinę dievišką kiekvienos moters viduje užslėptą energiją. Keitėsi mano mokytojai, klausiausi vis kitų seminarų ir paskaitų, skaičiau laaaaabai daug knygų, dalyvavau įvairiose praktikose, stovyklose ir t.t.
Ir viskas buvo susiję tik su Moteriškumo energija.

Aš tarsi nėriau labai giliai, norėdama ne tik susipažinti, suprasti, paliesti, bet ir išgyventi, bei patikrinti. Beje patikrinti man labai svarbu, nes aš esu labai realistiška ir tikiu tik tuo, kas tikrai VEIKIA.
Po visų šių studijų ir nagrinėjimo šios temos taip giliai, kaip buvo įmanoma, supratau, kad MOTERIŠKUMAS yra tai, ko aš ieškojau, tai apie ką mano vidus man kalbėjo ir tai, ko man trūko.
Tai raktas, kuris atrakino duris į pilną stebuklų ir magijos pasaulį.

 

 

Ši dieviška ir suteikianti ypatingų galių energija, kurią kiekviena moteris atsineša su savimi – tarsi ir sena ir nauja viename.
Taigi aš radau tą dalelę, tą raktą, kuris suteikė mano gyvenimui nuostabią, visai kitokią kokybę. Noriu pasidžiaugti, kad kiekviena mes galime padaryti tą patį, tereikia vidumi panorėti.
Nuo tada, kai savyje pažadinau ir sustiprinau Dievišką Moteriškumo Energiją, išgyvenau visą puokštę nuostabių jausmų ir patirčių. Kupina viso gėrio, tapau Moteriškumo ambasadore, skatinanti visas moteris pažadinti savyje Miegančią Deivę. Todėl dabar skiriu savo laiką patarnaudama moterims, kurios nori daugiau, kaip Moteriškumo ambasadorė.

Šiuo metu kviečiu prisijungti į šiuos kursus

Aš – Karalienė

Aš – Moteris

Šokanti Diva

Jausmai – gyvos ir laimingos moters pagrindas (Įrašai)

Draugaukime socialiniuose tinkluose! Ten kasdien dalinuosi įdomia, įkvepiančia ir naudinga informacija.

Labai norėčiau išgirsti Tave!
Parašyk man ir pabendrausime mielai ir moteriškai.