Moteriškumas

Kodėl moteriškumas yra toks svarbus kiekvienos moters gyvenime?

Šią temą noriu pradėti atsakydama į klausimą:

Kodėl moteriškumo energija ir jos puoselėjimas yra gyvybiškai svarbi kiekvienai moteriai?

Moteriškumas,

tai esybės dalis, kuri egzistuoja kiekvienoje moteryje, šią dalį kiekviena moteris atsineša į žemę gimdama. Yra gražus posakis, nusakantis, kaip vyrai ir moterys skiriasi pagal vidinių resursų turėjimą – moteris gimsta viską jau turėdama, o vyrui reikia viską susikurti ir užsitarnauti.

Kai moteris nesidomi savo moteriškumu, tiksliau, savo vidine moteriška energija, ji tarsi ignoruoja tam tikrą, labai didelę savo esybės dalį ir tai sukelia tokių neigiamų jausmų, kaip nepasitenkinimas, nemeilė sau, nepasitikėjimas savimi, agresija, apatija, priešiškumas, stresas, įtampa bei įvairių baimių pasireiškimą. Be visų šių jausmų, šios svarbios esybinės dalies ignoravimas, moteriškajai giminei pritraukia įvairias nemalonias situacijas, įvykius ir problemas.

Šioje žemėje žmonės buvo sukurti dvejopai – turintys moters arba vyro kūną. Biologinius ir fizinius skirtumus mes lengvai galime pamatyti ir išnagrinėti, tačiau be šių lyties skirtumų egzistuoja ir subtilesni skirtumai. Šie skirtumai yra energetiniai ir jie susideda iš moteriškos ir vyriškos energijos. Šios dvi energijos yra labai skirtingos, tarsi viena kitos priešingybės, tačiau tam, kad pasiektume visišką harmoniją, jos reikalingos abi. Jos sukurtos viena kitą papildyti ir viena be kitos negali egzistuoti.

Šioje vietoje norėčiau paminėti, kad mes galime savyje laikyti abi energijas ir netgi galime įvaldyti meną, kuris padėtų jas priversti mums pasitarnauti.

Tačiau šiame momente nederėtų maišyti to, ką mes visuomenėje esame sumaišę… Sunku nepastebėti, kad visuomenėje vis daugėja vyriškų moterų arba moteriškų vyrų. Daugiau ar mažiau kiekvienos lyties atstovas jaučia, kad šis energetinis apsikeitimas nėra geras bendros harmonijos mąstu. Dažniausiai šios moterys išgyvena vidines kovas ir neigiamas emocijas, nes ta vyriška energija, kurioje jos gyvena, yra svetima. Vyrai, gyvendami ne savo energijoje, tarsi gyvena visiškai priešinga kryptimi nei pagal gamtos dėsnius, todėl prasideda įvairūs vyriškumo susilpnėjimo simptomai ir ligos. Šia tema galima plėstis labai daug, tačiau svarbiausia išvis tai pastebėti.

Yra dar viena labai svarbi PASLAPTIS

Tik moteris gali nuspręsti, koks energijos pasiskirstymas vyraus tarp jos ir jos vyro. 

Apie tai pakalbėsime plačiau jau kitą kartą 🙂

Ši tema labai graži ir plati…

Tačiau dabar noriu pabrėžti esminę problemą – gyvendami ne savo energijoje, mes niekada nerasime laimės ir harmonijos. O kaip grįžti į savo energiją aš papasakosiu plačiau jau kitame mūsų susitikime.

Taigi moterys, panelės, damos! Didžioji paslaptis, einant link svajonių gyvenimo, yra Moteriškumas, kuris užkoduotas jūsų viduje.

 

Draugaukime socialiniuose tinkluose! Ten kasdien dalinuosi įdomia, įkvepiančia ir naudinga informacija.

Šiuo metu kviečiu prisijungti į šiuos kursus

Aš – Karalienė

Aš – Moteris

Šokanti Diva

Jausmai – gyvos ir laimingos moters pagrindas (Įrašai)

ATSKLEISK SAVO MOTERIŠKUMĄ!

PARAŠYK MAN!